Благодійна акція "День піжам" зібрала півмільйона гривень для "Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні"

Благодійна акція "День піжам" зібрала півмільйона гривень для "Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні"

27 листопада, "Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні" закликала всіх українців долучитися до благодійної акції "День піжам" та підтримати дітей, що проходять довготривале медичне лікування. Результати акції — дізнайтеся вже у нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

В Україні благодійна акція "День піжам" відбулася вдруге. На знак підтримки учасники публікували фотографії в піжамах з хештегом #деньпіжам і #вдягаюбопідтримую та робили благодійний внесок на сайті Фундації.

Усі зібрані кошти після закінчення акції були скеровані на підтримку сімейних кімнат у державних дитячих лікарнях в Україні. Тут батьки можуть перебувати поруч з дітьми, поки ті на лікуванні.

Благодійна акція "День піжам" зібрала пів мільйона гривень для "Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні" - фото №1

Цього року акцію підтримали 12 шкіл і дитячих гуртків по всій Україні й більш ніж 50 зірок і блогерів. Бізнес не залишився осторонь.

Партнерами-організаторами стали виробники одягу: холдинг LPP SA (ТМ House, Reserved, Cropp), ТМ Garnamama, Tago і Robinzon. Упродовж усього листопада в цих магазинах можна було придбати головний символ акції, учасники переказували частину вартості кожної проданої піжами на рахунок Фундації.  Благодійну акцію також підтримало багато інших великих компаній.

Благодійна акція "День піжам" зібрала пів мільйона гривень для "Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні" - фото №2

Компанії приєднувалися цілими командами: їхні працівники цього дня прийшли на роботу в піжамах. 88 фотографів з різних міст України переказали частину вартості кожної фотосесії, щоб підтримати акцію, і 43 кав’ярні продавали брендовані стаканчики з символікою акції.

"Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні" висловила подяку всім партнерам акції, а також усім небайдужим українцям, що приєдналися до всеукраїнської благодійної акції "День піжам". Завдяки вашій підтримці тисячі родин в Україні мають змогу бути поруч.

Читать такжеMONATIK, DOROFEEVA, NK, Alekseev, Ирина Билык и другие звезды объединились ради бездомных животных 

Також вам може бути цікаво: в Україні з'явилася Резиденція новорічних історій.

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости