12-й Одеський міжнародний кінофестиваль оголошує дати проведення і представляє нову команду

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль оголошує дати проведення і представляє нову команду

Коли пройде 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль та яким буде склад нової команди? Дізнайтесь в нашому матеріалі!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Стали відомі дати 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Цьогоріч він пройде в Одесі з 14 по 21 серпня.

Нагадаємо, що на початку року Одеський міжнародний кінофестиваль змінив керівний склад. Виконавчою директоркою стала Анна Мачух. Впродовж 2011-2016 років Анна працювала директоркою департаменту з маркетингу ОМКФ, з 2017-го обіймала посаду директорки Кіноринку ОМКФ, а з 2018 рік по 2020 рік була директоркою зі стратегічного розвитку фестивалю. Анна Мачух також є виконавчою директоркою Української кіноакадемії та співзасновницею онлайн-платформи для аудіовізуального сектору DzygaMDB.

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль оголошує дати і представляє нову команду - фото №1

Операційною директоркою ОМКФ відтепер є Катерина Звєздіна. На кінофестивалі вона працює з 2016-року, до 2018-го була PR-директоркою ОМКФ, а у 2018-2020 — директоркою Кіноринку. 

Директором зі стратегічного розвитку Одеського міжнародного кінофестивалю став Олександр Холоденко, який із 2011 року працює в складі дирекції ОМКФ. 

На фестивалі також буде створено незалежну відбіркову комісію, яку очолить Алік Шпилюк. До 2014 року він був програмним директором ОМКФ, із 2015 року є програмним консультантом фестивалю. Також Алік Шпилюк є арт-директором Української кіноакадемії. 

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль оголошує дати і представляє нову команду - фото №2

PR-директоркою фестивалю залишається Тетяна Власова, яка обіймає цю посаду з 2018 року. 

Кожен Одеський міжнародний кінофестиваль — по-своєму особливий. Минулого року через очевидні обставини ми успішно експериментували з онлайн-форматом і вже тоді розуміли, що загалом фестиваль потребує докорінних змін. Тож цей рік ми почали з розробки цілком нової стратегії розвитку Одеського міжнародного кінофестивалю. 12-й ОМКФ буде однозначно іншим, але ми залишаємо головне — найкращі фільми України та світу і, звичайно, нашу унікальну атмосферу, яку цього року ми всі разом зможемо знову відчути влітку в Одесі”, 

— говорить президент Одеського міжнародного кінофестивалю Вікторія Тігіпко. 

Минулий рік переконав усіх в тому, що потрібно шукати нові форми та формати існування, швидко підлаштовуючись під обставини. Попри те, що онлайн-формат, у якому відбувся 11-й ОМКФ, був дуже цікавим досвідом для усіх нас, глядачам все ж не вистачає фестивальної атмосфери. Тож цьогоріч Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться офлайн, але у зміненому форматі та з новою командою для оптимізації усіх організаційних та підготовчих моментів.

— зазначає виконавча директорка ОМКФ Анна Мачух.

  

Деталі про цьогорічну програму та старт прийому заявок на участь фільмів у 12-му ОМКФ будуть оголошені найближчим часом.

Також не пропустіть: стала известна дата выхода популярной украинской комедии "Скажене весілля 3".

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости