"Дзеркало життя": прем’єра завершальної серії колоритної анімаційної історії гуцулів (ВІДЕО)

"Дзеркало життя": прем’єра завершальної серії колоритної анімаційної історії гуцулів (ВІДЕО)

В мережі відбулась зворушлива прем’єра заключної серії колоритного анімаційного мультфільму про гуцулів — "Дзеркало життя". Деталі — у нашому матеріалі!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

"Дзеркало життя" — третя, заключна, серія оригінальних анімаційних історій про гуцулів та Гуцульщину від нового проекту з Коломиї Hutsul Planet.

Перші два мультики — "Аркан" та "Ой зацвіли фіалочки", прем’єри яких відбулися у квітні, сумарно зібрали на YouTube уже майже півмільйона переглядів!  

"Дзеркало життя": прем’єра завершальної серії колоритної анімаційної історії гуцулів (ВІДЕО) - фото №1

У третій серії анімаційної історії гуцул із "Аркана" та гуцулка із "Ой зацвіли фіалочки" одружуються! Аніматори із Hutsul Art Production відтворили в "Дзеркалі життя" увесь колорит справжнього, традиційного, гуцульського весілля — з прикрашанням весільного деревця, зняттям вельона з нареченої, запальними танцями дружбів та дружок, грою троїстих музик…

Головна ж ідея фінальної серії анімаційної історії гуцулів — продовження роду, а відтак — збереження традицій рідного краю — від покоління та покоління.   

"Дзеркало життя": прем’єра завершальної серії колоритної анімаційної історії гуцулів (ВІДЕО) - фото №2

Особливої атмосфери відео додає гурт трембітарів і, звісно ж, саме звучання трембіт, яке для уже легендарного альбому Hutsul Planet "Музика Гір" відтворив знаменитий на увесь світ гуцульський музикант та майстер народних інструментів Михайло Тафійчук.  

На жаль, усе частіше бачимо, як гуцульська культура не просто занепадає, а знецінюється, перетворюється у банальні речі, як, наприклад, фото на згадку на тлі гір із "гуцулом" з трембітою в руках — і дарма, що він грати на ній не вміє…

— каже автор ідеї та засновник проекту Hutsul Planet Михайло Балух.

"Дзеркало життя": прем’єра завершальної серії колоритної анімаційної історії гуцулів (ВІДЕО) - фото №3

Також засновник проекту зізнається, що основна місія Hutsul Planet — це збереження української культури та історичних традицій:

Головне завдання Hutsul Planet — зберегти ті унікальні традиції та звичаї, які жили сотні і сотні років, які передавалися з діда-прадіда — й дійшли до наших днів. Це масштабна культурологічна місія нашого проекту. І мова тут про збереження гуцульської культури у всіх можливих її проявах: музиці, мистецтві, ремеслах, одязі, кухні…     

Подивитися "Дзеркало життя" від Hutsul Planet можна на каналі проекту.

Також вам буде цікаво: в Україні відбувся масштабний дитячий літературний конкурс.

Фото: прес-служба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости