На українські екрани виходить 4К версія культового фільму Мартіна Скорсезе "Острів проклятих"

На українські екрани виходить 4К версія культового фільму Мартіна Скорсезе "Острів проклятих"

7 жовтня на українські екрани виходить 4К версія "Острову проклятих" Мартіна Скорсезе з Леонардо Ді Капріо та Марком Руффало у головних ролях.  У 2010 році цей психологічний трилер став кращим касовим фільмом володаря премії "Оскар" Мартіна Скорсезе за всю кар’єру славетного режисера. Більше деталей — дізнайтеся далі!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

"Острів проклятих" — це екранізація містично-детективного бестселлеру Денніса Лігейна, який є володарем головної літературної премії у світі авторів детективних романів, нагороди імені Едгара Алана По.

На знімальному майданчику Мартін Скорсезе в черговий раз зустрівся зі своїм улюбленим актором останніх 20 років — Леонардо Ді Капріо, для якого роль Тедді Деніелса стала однією з кращих та найважливіших в кар’єрі.

На українські екрани виходить 4К версія культового фільму Мартіна Скорсезе "Острів проклятих" - фото №1

Цей персонаж був для мене справжнім подарунком долі та викликом: рідко трапляються герої, яких грати цікаво і водночас виснажливо —  це той випадок, коли ти як актор маєш задіяти всі струни душі та всі можливості свого тіла.  Щоб зіграти таку роль ти маєш бути абсолютно безстрашним,

— згадує Ді Капріо. 

Марк Руффало так жадав знятися в фільмі Мартіна Скорсезе, що написав режисеру фанатського листа, де розповів про свою мрію про співпрацю. Окрім нього та Леонардо Ді Капріо, на знімальному майданчику "Острова проклятих" зібрався по-справжньому зірковий склад: Бен Кінґслі, Макс фон Сюдов, Емілі Мортімер, Мішель Вільямс.  

За сюжетом двоє судових приставів вирушають на суворий та оповитий таємницею острів в морі неподалік від Бостону у штаті Массачусетс, де з клініки для душевнохворих  злочинців загадковим чином зникла пацієнтка. 

На українські екрани виходить 4К версія культового фільму Мартіна Скорсезе "Острів проклятих" - фото №2

Божевілля та лякаюча ясність розуму, неприборканість дикої природи, шторм на морі та в людській душі, павутиння брехні, смертоносний ураган та небезпечний бунт у стінах клініки — все це чекає на служителів закону. Які таємниці скривають товсті стіни кліники та живописні у своїй суворості кам’яні скелі? І чи вдасться непрошеним гостям вибратися з острову живими? Відповідь шукайте з 7 жовтня в кінотеатрах.

"Острів проклятих" по праву вважається культовою картиною, що вплинула на розвиток жанру психологічного трилеру: кінематографісти всього світу цитують та наслідують її, тому ще більш неповторною та незабутньою є зустріч з оригіналом, де майстерно закручений сюжет захоплює глядачів справжнім саспенсом та художньою досконалістю фільму, що вже увійшов до історії кіно та запрошує глядачів у вир справжньої кінематографічної фантазії, де в кожному кадрі, оновленому цифровою реставрацією, ще виразніше проявляється несамовитий талант його славетних авторів.

На українські екрани виходить 4К версія культового фільму Мартіна Скорсезе "Острів проклятих" - фото №3

Нова 4К версія "Острову проклятих" дарує глядачам можливість насолодитися чіткістю зображення та насиченістю кольорів, які фільм отримав в результаті ремастерингу, повної цифрової реставрації зображення. Кожний кадр вкарбовується в пам’ять підкресленою  виразністю найменшої деталі, від чого напружена детективно-психологічна історія перетворюється для публіки на по-справжньому захоплюючу пригоду.

Читать также"KINNOVATION": у Дніпрі відбудеться міжнародний кінофестиваль інноваційного кіно

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости