"Я, «Побєда» і Берлін": дивіться перший офіційний тизер фільму (ВІДЕО)

"Я, «Побєда» і Берлін": дивіться перший офіційний тизер фільму (ВІДЕО)

В Україні презентували перший офіційний тизер фільму "Я, «Побєда» і Берлін". Дивіться у нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

"Я, «Побєда» і Берлін" — історія звичайного хлопця, музиканта-початківця Кузьми. За три дні до запланованого концерту він вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій "Побєді". Кажуть, там є колекціонер, готовий обміняти жовту бестію на шестисотий "Мерс". Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту — встигнути на виступ. 

Уже з перших хвилин подорожі все, звісно, йде не за планом. Проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.

"Я, «Побєда» і Берлін": дивіться перший офіційний тизер фільму (ВІДЕО) - фото №1

Творці стрічки мають на меті не лише занурити глядачів в атмосферу років, коли відбулося становлення улюбленця мільйонів українців, а й вкотре наголосити на актуальності та значущості творчості музиканта. Так, одним із сюрпризів, який має на меті об’єднати прихильників творчості Кузьми — використання у фільмі цілої низки каверів його найвідоміших треків від зіркових артистів, що є безпрецедентним явищем для вітчизняної кіноіндустрії.

Глядачі побачать багато трендових атрибутів тих самих відривних 90-х — суцільний денім, різнокольорові бомбери, картаті сорочки, довгі плащі, стильові окуляри та червоні колготки. 

"Я, «Побєда» і Берлін": дивіться перший офіційний тизер фільму (ВІДЕО) - фото №2

Прем’єру комедійного роуд-муві "Я, «Побєда» і Берлін" попередньо заплановано на весну 2022 року. 

Цей проєкт для Star Media особливий — у нього вкладено багато душі й любові, крім виробничих ресурсів. Для нас особливо важливо те, що це об’єднання сил і творців проекту, і підтримки держави в особі Держкіно, і представників великого соціально-відповідального українського бізнесу, зокрема інноваційної компанії Golden Tile Ceramic Group — українського виробника керамічної плитки, який особливої уваги приділяє розвитку української культури і знакових для країни і глядачів проектів,

— говорить Ольга Пантелеймонова, генеральний директор Star Media.

"Я, «Побєда» і Берлін": дивіться перший офіційний тизер фільму (ВІДЕО) - фото №3

Ми щасливі працювати з неймовірним фільмом «Я, “Побєда” і Берлін», який розказує історію відомого українського артиста. Над випуском стрічки ми спільно працюємо з чудовими партнерами, тому впевнені, що фільм матиме широкий національний прокат, і його зможуть подивитись глядачі в усіх містах України,

— додає Робін Ґрбіч, акціонер компанії "Кіноманія".

Лідери української медіаіндустрії й бізнесу об’єднали зусилля, щоб надати можливість широкому колу глядачів побачити якісне кіно. Заплановано масштабну промо кампанію, яка гримітиме в усіх куточках України й має на меті привести у кінотеатри тисячі українців. 

"Я, «Побєда» і Берлін": дивіться перший офіційний тизер фільму (ВІДЕО) - фото №4

Ми прагнемо, аби дійсно важливі та по-справжньому щирі історії могли достукатися до сердець мільйонів українців. Саме тому команда стрічки працює над вражаючою промо кампанією «Я, “Побєда” і Берлін» з вірою про те, що вона зазвучить так само гучно та яскраво, як і творчий доробок культового Андрія Кузьменка,

— розповідає Надія Коротушка, керівниця компанії FILM.UA Distribution.

Фірмовий гумор, яскрава атмосфера 90-х та шалені пригоди чекатимуть глядачів у кінотеатрах вже у 2022 році, а поки в нас є прекасна можливіться подивитись на YouTube перший офіційний тизер фільму "Я, «Побєда» і Берлін"!

 

Довідка:

 • Оригінальна назва: "Я, «Побєда» і Берлін"
 • Країна: Україна
 • Жанр: пригоди, роуд-муві, комедія
 • Хронометраж: 100 хвилин
 • Прем’єра в Україні: 2022 рік 
 • Виробництво: Star Media за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства Культури та інформаційної політики України і компанії Golden Tile 
 • Режисер: Ольга Ряшина
 • Продюсери: Влад Ряшин, Олексій Терентьєв, Артем Доллежаль
 • Оператор-постановник: Дмитро Недря
 • Художник-постановник: Микола Кіщук
 • Актори: Іван Бліндар, Марія Стопник, Володимир Гева
 • Сторінка фільму в Instagram: https://www.instagram.com/yapobedaiberlinmovie

Не пропустіть: відбулася зіркова прем’єра комедії "Бурштинові копи".

Фото: пресс-служба

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости