Stop Abuse: в Україні з’явився вайбер-канал для боротьби з домашнім насильством
Автори спільноти "Коронавірус_інфо" створили новий вайбер-канал для боротьби з домашнім насильством.
Куди бігти, якщо мене б’є чоловік? А якщо батько чи мати? Мені здається чи я страждаю від психологічного насильства з боку дружини? На ці та інші запитання відтепер можна знайти відповіді у новому вайбер-каналі Stop Abuse Ukraine. Це спільнота, заснована в межах всеукраїнської інформаційної кампанії з боротьби з домашнім насильством "Мені здається".
Просвітницьку кампанію було запущено сумісними силами Інституту когнітивного моделювання, "Фонду Маша" Маші Єфросініної та Товариства Червоного Хреста України. Її презентували у лютому на стадіоні "Олімпійський" у Києві — тоді ж було запущено анонімний онлайн-щоденник "Мені здається", де постраждалі можуть поділитися своїми історіями.
Вайбер-канал Stop Abuse Ukraine став наступним кроком кампанії. Його ціль — комплексно проінформувати про одну з головних проблем в Україні, навчити розпізнавати насильство та сформувати нульову толерантність суспільства до кривдників.
— каже телеведуча, амбасадор проєкту Маша Єфросініна.
У спільноті також можна буде знайти контакти служб, які можуть надавати допомогу, поради щодо протидії домашній тиранії, а також інформацію про нові закони та ініціативи.
— говорить Віктор Березенко.
Знайти верифікований вайбер-канал можна за допомогою пошуку у месенджері за назвою Stop Abuse Ukraine.
Щороку майже 2 млн українців потерпають від домашнього насильства. Щоб привернути увагу суспільства до проблеми та вражаючої статистики, ініціатори кампанії "Мені здається" також запустили серію рекламних плакатів. Білборди та сітілайти "Досить мовчати" з’явилися на вулицях Києва.
Не пропустіть: історики запустили інтерактивний проект про кримінальні історії австрійського Львова.
Фото: прес-служба