Інтерв’ю з Людмилою Барбір: про чоловіка, другу вагітність і чому обрала Дмитра Жука в "Танцях з зірками 2019"

Інтерв’ю з Людмилою Барбір: про чоловіка, другу вагітність і чому обрала Дмитра Жука в "Танцях з зірками 2019"

На моїй першій роботі в статусі редактора було залізне правило — телевізор завжди мав бути ввімкнений на новинах. Так, ранок починався зі "Сніданку з 1+1".

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Related video

Людмила Барбір — одна із найкрасивіших і найяскравіших телеведучих України, талановита акторка, і, як стало відомо зовсім нещодавно, неймовірна танцівниця. Ще в першому ефірі третього сезону оновлених "Танців з зірками 2019" ми переконалися в хореографічних талантах зірки.

На інтерв’ю до Людмили Барбір я приїхала на телеканал 1+1, в студію "Сніданку" о 09.30. У телеведучої щойно закінчилася зйомка, а попереду була фотосесія, тренування до нового ефіру "Танців з зірками" і приємна втома, що ввійшла в звичку.

людмила барбир интервью

Незважаючи на те, що останні кілька тижнів зірці ледь вистачає 24 години у добі, аби все встигнути, годину для спілкування зі мною Людмила знайшла.

 • Коли і як вам запропонували брати участь у проекті "Танці з зірками"?

Коли Руслан Сенічкін брав участь у "Танцях", то розповідав, наскільки це важко. При цьому постійно говорив: "Люся, якщо тобі запропонують йти на "Танці з зірками", ти обов’язково погоджуйся". Я відповідала: "Руслан, дивлячись на те, як тобі буває складно, я не готова зважитись на таку пропозицію". А він твердив: "Ні, Люсю, в тебе вийде краще! Ти маєш піти!". Постійно про це говорив, з ефіру в ефір: "Ти будеш наступною!".

І десь в середині мене ця "пластинка" вже почала грати, що я в новому сезоні. Тому морально була налаштована. І коли мені запропонували, то, звичайно, я зважила всі "за" і "проти": наскільки зможу поєднувати танці, роботу, сім’ю. І, оскільки часу на роздуми в мене було вдосталь, погодилась практично відразу.

людмила барбир

 • Радилися з кимось із рідних?

Звичайно, говорила про те, що мені запропонували брати участь у "Танцях з зірками", але такі рішення завжди сама приймаю. Мої близькі мене підтримали і сказали: "Давай, спробуй. Це буде гарним досвідом, і тобі все вдасться".

 • Очевидно, ваш графік став ще складнішим: зранку потрібно прокидатися на "Сніданок з 1+1", потім репетиції, дома – сім’я… Як вдається справлятися з такою напругою? Скільки годин присвячуєте сну?

Щоразу по-іншому. Коли ефірний тиждень, то доводиться заснути о 00.00, а прокинутися — о 04.00. Сьогодні, наприклад, прямий ефір "Сніданку", після нашої з вами бесіди, поїду на фотосесію, потім в мене репетиції. Звичайно, не щодня такий графік. Іноді вдається виспатись і вже в гарному тонусі прийти на репетицію. 

интервью з людимилою барбир

Повноцінного вихідного зараз не маю. Весь тиждень — це підготовка до недільного ефіру. Субота і неділя — взагалі у шаленому темпі. Також ефіри "Сніданку з 1+1". 


Тим паче, Тарасик (Ред. — 7-річний син Людмили Барбір) пішов до школи. Почалося багато гуртків.

 • На "лінійку" 1 Вересня ходили з сином?

Звичайно. Я після недільного ефіру трішки поспала і вранці вже була на лінійці. А вже потім поїхала на репетицію. Одна із мам, коли мене побачила, сказала: "О, Людмило, а я думала, прийдете ви чи ні". Ну як же я можу не прийти до своєї дитини, коли вона йде до першого класу.

 • На проекті "Танці з зірками" у вас дуже гарячий партнер – Дмитро Жук. Ви самі захотіли з ним танцювати чи партнерів вам підбирали організатори, зважаючи на якісь критерії: ріст, наприклад?

Коли я погодилася на участь у "Танцях з зірками", продюсери призначили мені зустріч, на той момент я обдумала, з ким у парі хотілося б працювати і виходити на паркет.

Продюсерам озвучила трьох претендентів, почула їхню думку, і, як виявилося, вона цілком співпала з моєю. Головним претендентом був Дмитро Жук. На той момент ще не були відомі всі прізвища танцюристів, які будуть брати участь у шоу. Попри те, що думки співпали, я була готова до експериментів — стати в пару з іншим танцюристом.

интервью с людмилой барбир

 • Якщо не секрет, кого ще ви бачили з собою у парі?

Це були: Ігор Кузьменко, Максим Леонов і Дмитро Жук. Тоді я ще не знала про участь, наприклад, Дмитра Дікусара.

 • На першому ефірі ваш танець був такий пристрасний! Чоловік не ревнує до Дмитра?

Можна було б ревнувати, якби у мене не було акторської освіти. Це проект, де кожен із учасників має виконати поставлену задачу і розповісти історію. Окрім хорошої хореографії, завдання полягає у тому, щоб донести ідею глядачам і зробити так, щоб у неї повірили.

Оскільки у мене акторська професія, то підійшла до цього професіонально, як і Дмитро. Мій чоловік звик до того, що я актриса і у мене інколи є ролі, де доводиться грати любовні стосунки, тому він ставиться до цього нормально, адже це робота.

Звісно, я думаю, як у будь-якого чоловіка, десь всередині є якась ревність (сміється). Але сказав, що танець йому сподобався, і додав, що повірив…

 • Чоловік не приходить на ваші репетиції?

Мені здається, це дивно, коли чоловік чи дружина приходять на репетиції, щось контролюють, перевіряють. Це — моя робота. 

интервью с людмилой барбир

Тут або є довіра, або її немає. Приходити на репетиції і контролювати — це щось нездорове. 
 • Нещодавно ви зізналися, що хотіли знову народити і, можливо, "Танці з зірками" наштовхнуть вас на цей серйозний крок. Якщо так станеться, то як плануєте зустріти материнство: за прикладом своєї колеги Валентини Хамайко, майже не покидаючи ефірів, чи все-таки якийсь час побудете дома?

Ні, роботу залишати не хочу. У мене вже є цей досвід з першою дитиною. Я до пологів працювала. І буквально відразу повернулася до роботи.

Зараз дуже багато можливостей є для мамочок, які хочуть себе реалізувати, хочуть не відходити від роботи, а залишаються в професії. Я відношусь до категорії таких мам.

Важливо, щоб жінка обрала для себе, перш за все, комфортне післяпологове життя. Якщо вона хоче присвятити рік-два-три, неважливо скільки, дому і малюку, отримуючи від цього задоволення, не сумує за роботою, не вважає себе відірваною від світу, то це прекрасно!

Людмила Барбир и сын Тарас

У мене є багато знайомих, які просто розчинилися і своїй сім’ї і кайфують від того, що зараз не на роботі. Хочуть весь свій час віддати дитині.

Інша категорія жінок встигає і дитиною займатися, і в роботі бути. Теж є багато гарних прикладів. Наприклад, Валентина Хамайко: відчула, що хоче далі працювати, і не відмовила собі. У неї є багато проектів, де може бути корисна людям. Її маленький Андрійко завжди з нею. Зараз для цього є всі можливості.

 • Вас порівнюють із Монікою Беллуччі. Окрім схожості візуальної, ви ще й маєте акторську освіту, знімаєтеся у фільмах, серіалах. Яку б роль хотілося зіграти?

Дійсно, ми одного типажу. І на деяких фото при певних ракурсах справді схожі. Стосовно ролей, які хотілося б зіграти… Насправді, їх не так багато зіграно мною, щоб сказати: "От лише цієї мені не вистачало" (сміється). Напевне, десь у старості зможу так говорити.

интервью с людмилой барбир

Але взагалі-то, хотіла б зіграти в якісному історичному кіно з хорошим сценарієм, повноцінними підготовками, репетиціями. Також хотілося б знятися у фільмі, де можна було б використати свої бойові навички. 

Я займаюся і Айкідо, і Айкидзюцу. З Айкидзюцу у мене чорний пояс, який нещодавно захистила.

 • Ви помітно схудли за дуже короткий час. Як вам це вдалося? Від яких продуктів довелося відмовитися?

Насправді, ще до того, як запросили на "Танці з зірками", я схудла. Сказати точно, на скільки, не можу, бо не записувала. Але на кілограмів 6 точно, а вже під час проекту — напевно, на кілограмів 4-5.

 • Це так виснажують тренування чи навмисне відмовилися від якихось продуктів?

Ні, я не відмовлялася ні від чого. Спорт завжди є у моєму житті: різнопланові фізичні навантаження, ранкові пробіжки по 10-12 км.

Оскільки я швидко повернулася у ту форму, в яку хотіла, для мене було першочергово самопочуття, щоб була сила та енергія для репетицій і паркету. Поєднувати ранні підйоми з тренуваннями і зйомками дуже важко, адже це хронічний недосип. Звичайно, в першу чергу постало питання здоров’я. Так, звернулася до нашого дієтолога-ендокринолога Самойленко Наталії, яка є постійним експертом "Сніданку з 1+1". Здала всі аналізи, і вона мені порекомендувала підвищити рівень заліза, щоб була сила і енергія. Мені за пару днів до прем'єри "Танців з зірками" ставили крапельниці. В іншому лікар сказала, що я повністю здорова.

Наталія відкоригувала моє харчування за показниками аналізів. Розповіла, які продукти краще вживати вранці, а які ввечері. Довелося відмовитися від продуктів з глютеном, бо вони заважають повноцінному засвоєнню заліза, з яким у мене якраз проблеми.

ИНтервью с Людмилой Барбир

 • Кого на "Танцях з зірками" вважаєте своїм конкурентом/конкуренткою?

Список конкурентів від ефіру до ефіру збільшується. Всі помітили, що цей сезон надзвичайно танцювальний. Дуже сильний склад танцюючих учасників, які щонеділі показують хороші результати.

Звичайно, Ганна Різатдінова, Ксенія Мішина, Олена Кравець, Вікторія Булітко, MARUV... Якби я була простим глядачем, то було б важко визначити, кому належить моя симпатія. Всі вони різні і достойні бути в фіналі.

 • Яких сюрпризів чекати глядачам від вашої пари? 

барбир интервью

Якщо ми протримаємося і дійдемо до фіналу, то кожен новий ефір — це буде сюрприз від нас. Стилів танцю дуже багато, на кожен із них буде своя історія. 

Перший ефір — дуже сексуальний, пристрасний, чуттєвий. На другому я була ніжна, а історія зворушлива, навіть трохи драматична. Третій ефір — було дуже гаряче на паркеті.

 • До чого більше лежить душа, до драми чи сексуальних танців?

До яскравих історій, де багато емоцій, пристрасті, спеки. Мені здається, важче будуть даватися комедійні ролі.

Але кожен ефір ми будемо намагатися дивувати наших глядачів, адже маємо спробувати себе у різних ролях. Впевнена, буде цікаво.

Также вам будет интересно: интервью с Александрой Кучеренко — о моделинге, "синдроме отличницы" и семейной жизни с Дмитрием Комаровым.

Фото: прес-служба 1+1

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости