Який фільм відкриє 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль?

Який фільм відкриє 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль?

Організатори 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю назвали фільм, що покажуть на відкритті. Назва фільму-відкривача та інші подробиці про стрічку — вже в нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Упродовж літа ми регулярно повідомляли вам усі новини про особливості проведення Одеського міжнародного кінофестивалю цьогоріч. Зміни відбулися в дизайні офіційного сайту і в концептуальних рисах.

А відкриє кінофестиваль стрічка "Босий імператор" — політична кінокомедія спільного виробництва Бельгії, Нідерландів, Болгарії та Хорватії. Як відомо, режисерами фільму стала знаменита пара бельгійської кіноіндустрії — Пітер Бросенс та Джессіка Вудворт.

Комедія "Босий імператор" продовжує тему попередньої роботи режисерського подружжя. Вона доповнює палітру проблем, розкритих у фільмі "Король бельгійців", що завоював Гран-Прі 8-го ОМКФ.

"Босий імператор" фото

"Босий імператор" розповідає про пригоди Ніколаса ІІІ — героя, який пережив події у стрічці "Король бельгійців". Після вогнепального поранення в Сараєво і втрати свідомості він прокинувся у санаторії на хорватському острові, що колись був відомою літньою резиденцією Тіто. Оточення короля намагається захистити його від новин про нещодавній крах їхнього королівства, наслідком чого став розвал Євросоюзу. Ніколас вимагає повернутися додому, але авторитарний директор санаторію Отто Кролл не дає на це дозволу. Лікар прописує королю процедури і реабілітацію, що включає відмову від власного імені. Тепер Ніколаса звати Брежнєв. Та згодом до санаторію прибуває делегація з Відня, що сповіщає цікаву звістку. Виявляється, що останній король бельгійців стане першим імператором Європи.

Зазначимо, що прем’єра фільму відбулась у 2019 році на кінофестивалі у Торонто в секції Contemporary World Cinema. Одну з ролей виконала дочка Чарлі Чапліна — британська та іспанська акторка Джеральдін Чаплін. А персонажа Отто Кролла втілив відомий німецький актор Удо Кір, творчий доробок якого налічує близько 70 робіт.

Постер 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю 2020

До речі, на рахунку режисерського подружжя Пітер Бросенс та Джессіка Вудворт вже 5 спільних кіноробіт. А під час ювілейного 10-го ОМКФ Пітер Бросенс очолював журі Міжнародного конкурсу.

Нагадуємо, що 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться онлайн з 25 вересня до 3 жовтня. Придбати абонементи можна на офіційному сайті Одеського міжнародного кінофестивалю.

Читать такжеСтильно та лаконічно: Одеський міжнародний кінофестиваль представив оновлений сайт (ФОТО)

А ви читали про новий фірмовий стиль 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю?

Фото: pr-служба та Інстаграм ОМКФ

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости