"Мені зараз 40 і мені кльово": Тоня Матвієнко з доньками прикрасила обкладинку глянцю та розповіла про свій вік (ФОТО)

Новости шоу-бизнеса
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Журналист

Відома українська співачка Тоня Матвієнко прикрасила нову обкладинку Viva! та дала відверте інтерв'ю, в якому розповіла раніше невідомі деталі свого життя.

Для обкладинки популярного глянцю Матвієнко позувала з доньками: п'ятирічною Ніною та 22-х річною Уляною. У відвертій розмові з Іванною Слабошпицькою, головною редакторкою журналу Viva!, артистка поділилася своїми спогадами з дитинства, чому майже не покінчила з музикою, за що вдячна Костянтину Меладзе , а також розповіла про своїх доньок.

Нижче наводимо найцікавіші цитати з інтерв'ю іменинниці.

Related video
"Мені зараз 40 і мені кльово": Тоня Матвієнко з доньками прикрасила обкладинку глянцю та розповіла про свій вік (ФОТО) - фото №1

Спогади з дитинства

Була дуже завантаженою дитиною. Могла о 9-й ранку піти, а о 9-й вечора повернутися додому. Заняття по 7–8 годин за фортепіано… Усе, крім цієї каторги, було за щастя (усміхається). А найбільше запам’яталися гастролі в десять років у США з батьками.

Про нарождення доньки та шлях до музикальної кар'єри

У 17 років я стала мамою, тому покінчила з музикою і вибрала, як мені здавалося, більш стабільну професію, бо треба було забезпечувати сім’ю. Була й піарницею, і в художній галереї працювала — всюди відчувала, що то — не моє.

А у 26 прийшла до мами на кухню і сказала: "Досить, хочу бути співачкою" , бо це була мрія всього мого життя.

Про труднощі і Костянтина Меладзе

На "Голос країни" я прийшла невпевненою людиною, не вірила в себе, у свою творчість, навіть на підборах не вміла ходити (сміється). А віра й підтримка глядачів подарували мені впевненість і стимул розвиватися як співачка надалі.

Так само вдячна Кості Меладзе, музичному продюсеру шоу. Коли він сказав на всю Україну, що Тоня та її голос — це діамант, у мене був ступор.

Про дітей

Ніна — весела, життєрадісна дівчинка. Копія Арсена. А Уляна дуже принципова, але справедлива, з великим серцем. Дуже працьовита й комунікабельна дівчина. Інколи здається, що вона розумніша за мене (сміється). Вона перспективна. Дуже вірю в неї.

"Мені зараз 40 і мені кльово": Тоня Матвієнко з доньками прикрасила обкладинку глянцю та розповіла про свій вік (ФОТО) - фото №2

Про свій вік

Мені зараз 40 і мені кльово. У мене є все, про що я колись мріяла. Так, було важко, не впало нічого з неба. Взаємне кохання, є діти. Любов — велика пригода всього життя.

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ:

Тоня Матвієнко належить до тих артисток, які не приховують свій вік. Як відомо, початок нового десятиріччя у своїй біографії співачка планувала відсвяткувати на сцені столичного Caribbean Club. Але через карантинні обмеження концерт "Мій перший ювілей" довелося перенести з 12 квітня на 27 травня.

Мені часто доводилося святкувати день народження не день у день, тому буду щиро рада привітанням і наприкінці травня.

— зазначила Тоня.

"Мені зараз 40 і мені кльово": Тоня Матвієнко з доньками прикрасила обкладинку глянцю та розповіла про свій вік (ФОТО) - фото №3

Над обкладинкою номеру Viva! з Тонею Матвієнко працювали — фотограф Ростислав Ріпка, стиліст Ольга Іпатова, візажист та майстер по зачіскам Юлія Васілі.

Не пропустіть: аніматори з Коломиї представили новий мультик про гуцулів "Ой зацвіли фіалочки".

Фото: прес-служба