Alina Pash випускає спільний кліп до треків "Молитва" та "Колискова"

Alina Pash випускає спільний кліп до треків "Молитва" та "Колискова"

Доки наші читачі обговорювали новинку від Dj NANA, порадувала своїх прихильників співачка Alina Pash. Вона презентувала спільний кліп до треків "Молитва" та "Колискова". Зустрічайте!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Сьогодні Alina Pash випускає спільний кліп до треків "Молитва" та "Колискова", що увійшли до фолкового альбому "розМова". Сюжет побудовано на питаннях, що піднімаються і у самих треках — відноснісність реальності, "нормальність" норм, безглуздість сенсів. 

Кліп без артиста зняв для Аліни режисер Михайло Звегінцев. Ось що він говорить новинку:

алина паш колискова

Ця історія про жінку, яка don’t belong here.  Система, немов в самозбереженні, гасить її раз за разом. Її слабо цікавить сім'я, будинок, "нормальний" чоловік. Ми граємо на території "нормальності і її граней", представляючи все більш містично, видаючи трохи більше глибини і метафор. По суті цей сплав візуальних образів та музики – про сучасну жінку і її сприйняття, про межі нормальності, про інформаційний простір, про вплив класичного інституту сім'ї  і, звичайно, про потік інформації, який по суті "ламає" непідготовлену людину.

Сама ж Alina Pash так коментує новинку:

алина паш колискова

Нас з Мішою познайомила продюсерка фільму "Свято хризантем". Потім ми зустрілися, він каже: "Аліна, я не знаю, як ти це сприймеш, але у відео тебе немає". Це ще більше мені сподобалось — він не пішов класичним шляхом, а насмілився запропонувати дійсно зухвалу ідею. В кінці кінців я навіть не знала, коли зйомка проходила. Мені якось дзвонить друг і каже: "Аліна, я вчора знімався в твоєму кліпі". Але я дуже задоволена. Мені подобається містичність цієї історії, те, що це відео не яскраве, в ньому немає великих жоп, в ньому немає дівчат, які облизують чупачупси. Це абсолютно антиютубне відео. Ми йдемо проти системи.

алина паш колискова

Із задоволенням пропонуємо вам оцінити новий кліп Alina Pash  "Молитва" та "Колискова"!

Нагадаємо, раніше Alina Pash ділилась відеоджемом на пісню "Ласки дівочі".

Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости