"Якби не шоу-бізнес": Віктор Павлік став ремонтником доріг в рамках фотопроєкту

"Якби не шоу-бізнес": Віктор Павлік став ремонтником доріг в рамках фотопроєкту

Доки наші читачі обговорювали той факт, що відомий український актор Тарас Цимбалюк став пожежником в рамках проєкту "Якби не шоу-бізнес", стало відомо, що і співак Віктор Павлік долучився до ініціативи. Він з'явився за кермом асфальтового котка та в уніформі, ставши ремонтником доріг. Подробиці та фото вже у нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Організатори фотопроєкту "Якби не шоу-бізнес" разом із комунальною корпорацією "Київавтодор" втілили дитячу мрію Народного артиста України Віктора Павліка. Співак на кілька годин став водієм асфальтового котка й долучився до капітального ремонту вул. Борщагівської. Під наглядом співробітників "Київавтодор" виконавець здійснив оновлення магістралі за кермом багатотонної машини для ущільнення покриття.

Ось що Віктор Павлік говорить про новий досвід:

Віктор Павлік
Віктор Павлік
співак
 

Коли мої однолітки у дитинстві хотіли бути пожежниками чи поліцейськими, я хотів постати всупереч загальновідомим професіям і стати водієм асфальтового катка, оскільки це була та й є рідкісна професія. Можливо, малим, я вже підсвідомо десь розумів, що маю зробити все, аби наші вітчизняні дороги ставали кращими! Все життя я мріяв про те, аби самотужки прокласти якісну автомагістраль на маршруті "Кривий Ріг-Миколаїв", та якраз півроку тому це нарешті сталося завдяки професіоналам — я вважаю, що наразі це найкраща дорога в Україні!

"Романтика" цієї професії для мене у відповідальності, адже від водія котка залежить фінальний штрих того, як буде вкладений асфальт і як по ньому буде котитися яєчко. Предствників цієї професії доволі мало, тому від мене їм — величезна повага! 

 

Ексклюзивними кадрами бекстейджу зйомки фотопроєкту "Якби не шоу-бізнес" поділилися організатори. 

виктор павлик 2021
 
виктор павлик 2021
 

Фотопроєкт "Якби не шоу-бізнес" — це соціально-орієнтований месседж до молоді, яка в пошуках себе. У сучасному світі соцмереж дуже розвинута пропаганда розвитку себе як публічної людини. Актори, співаки, блогери, ведучі своєю участю у цьому фотопроєкті демонструють, що є такі професії, які не "на слуху" у соцмережах і не "ведуть" за собою мільйони підписників, але вони вкрай важливі для формування майбутнього здорового суспільства. У такому повноцінному суспільстві кожен знаходить себе, своє місце і свою справу — не ту, яка просто "модна", а до якої є хист і лежить душа.

Результатом проєкту у червні планується фотовиставка, де на світлинах зірки постануть в образі професій, про які вони мріяли у дитинстві. На фотовиставку будуть запрошені всі герої проєкту, серед яких Злата Огнєвіч, Влад Яма, Павло Зібров, Віктор Павлік, Тарас Цимбалюк й інші.

Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости