Латвійський гурт BrainStorm презентує новий альбом "Рік без календаря"

Новости шоу-бизнеса
Анна Мисюк

Анна Мисюк

Журналист

У гурту BrainStorm чудові новини — вийшов новий альбом "Рік без календаря", який доступний на всіх цифрових платформах з 29 жовтня. Це свіжа, актуальна робота, в яку вклалася міжнародна команда: музиканти, автори та продюсери з Латвії та Швеції.

У пандемію ми з вами пережили час, коли перестали відрізнятися дні тижня, зупинилося життя, стали не потрібні календарі та щоденники. Настала порожнеча – але саме в ній раптом почали народжуватися нові пісні,

— говорить лідер гурту Ренарс Кауперс.

Related video
Латвійський гурт BrainStorm презентує новий альбом "Рік без календаря" - фото №1

Деякі пісні з платівки "Рік без календаря" вже добре знайомі слухачам — це "Feels", зі знятим на неї анімаційним кліпом у стилі манга , та літні та нестримні "Каруселі", які гурт презентував цього липня на сцені фестивалю Atlas Weekend.

Напередодні класичного стереорелізу альбом "Рік без календаря" вийшов у незвичайному відеоформаті. На платформі  Lookport  BrainStorm презентували мюзикл, де наживо зіграли всі пісні нового альбому. Робота над ним йшла кілька місяців у спеціальному павільйоні, з екранами, декораціями, хореографією, гримом — BrainStorm прийняли челендж та зробили справжнє музичне театралізоване шоу.

Подивитися мюзикл може будь-хто, хто придбає квиток: зробити це можна за посиланням .

Латвійський гурт BrainStorm презентує новий альбом "Рік без календаря" - фото №2
Латвійський гурт BrainStorm презентує новий альбом "Рік без календаря" - фото №3

Латвійський гурт BrainStorm існує вже понад 30 років і залишається в тренді, завдяки своїй сміливості, щирості та постійним викликам самим собі. У травні цього року колектив випустив свою першу книгу, роман-біографію "Ти не один", і тепер готовий створювати нову історію.

Альбом "Рік без календаря" вже доступний на всіх цифрових платформах .

Латвійський гурт BrainStorm презентує новий альбом "Рік без календаря" - фото №5

Не пропустіть: українська акторка Даша Трегубова знялася у фільмі улюбленого оператора Тарантіно.

Фото: прес-служба