KAZKA презентувала хіт з нового альбому: прем'єра "ТВОЄЇ КРОВІ"

KAZKA презентувала хіт з нового альбому: прем'єра "ТВОЄЇ КРОВІ"

Як завжди, оголошуємо п'ятницю днем прем'єр. Тільки що ми ділилися новинкою від Світлани Лободи, а тепер пропонуємо оцінити  хіт від гурту KAZKA!

Оценка
- 4.67 из 5 возможных на основе 3 голосов
Related video

"ТВОЄЇ КРОВІ" — це найвідвертіший трек в альбомі NIRVANA. Тут і палкі емоції, і нестримні почуття, і KAZKA для дорослих. В пісні немає місця сорому, натомість є ритмічний біт і пристрасні слова автора Сергія Локшина.

Новий трек — другий у низці прем’єр KAZKA. Минулого тижня вони також презентували трек "Палала", а вже у наступну п’ятницю гурт відкриє ще одну пісню, а вже 27 грудня відбудеться реліз другого альбому KAZKA під назвою NIRVANA.

казка твоєї крові

У релізі відео учасники гурту говорять наступне:

казка твоєї крові трек

Хоча й колишні ніколи не залишають твоє життя просто так, та все ж треба вибрати влучний час і відпустити їх назавжди. Насправді найкращий час — зараз. Шукай людину, яка допоможе забути страхи. Про кого сміливо зможеш сказати: "Ми з тобою однієї крові".

Із задоволенням пропонуємо оцінити новинку. Зустрічайте KAZKA "ТВОЄЇ КРОВІ"!

Нагадаємо, що перша жива презентація альбому NIRVANA відбудеться у київському Палаці Спорту 4 березня. Учасники гурту готуються до найкращого шоу, в якому їм коли-небудь доводилось брати участь. 

Читать такжеСтало известно, кто представит Испанию на "Евровидении-2020"

Найсвіжіші новини про зірок читайте у розділі "Новости шоу-бизнеса".

Фото: прес-служба

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости