Як зробити маленький коридор затишним та просторим: 5 прийомів дизайнерів

Дизайн та інтер'єр
Юлія Бражнік

Юлія Бражнік

Журналістка

Коридор виконує одразу кілька функцій у квартирі. По-перше, це перше, що бачать люди, коли приходять до вас у гості. По-друге, тут ми зазвичай зберігаємо взуття, верхній одяг та різноманітні аксесуари. Коридор має бути затишним та функціональним.

Часто на оформлення інтер'єру коридору не вистачає вже ані сил, ані ідей і про це приміщення думають в останню чергу, коли роблять ремонт. Але це таке ж повноцінне приміщення, як і кухня чи спальня. Сьогодні пропонуємо вам дізнатися кілька прийомів дизайнерів, які допоможуть візуально розширити коридор і зробити затишним приміщення.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Як зробити маленький коридор візуально більшим

Використовуйте світлі відтінки

Світлі відтінки завжди виглядають свіжо у невеликому просторі та візуально розширюють його. Особливо це актуально у приміщеннях, у яких мало природного світла, наприклад, коридор. Використовуйте білий, бежевий, жовтий, блакитний та інші світлі приємні відтінки для свого коридору.

Як збільшити простір коридору

Подбайте про гарне освітлення

Якщо коридор довгий і вузький, то бажано, щоб у ньому було кілька джерел світла. Наприклад, це можуть бути два стельові світильники на різних кінцях коридору та бра в районі вішалки чи дзеркала.

Виберіть єдиний колір для стелі та оздоблення

Якщо ваша стеля, стіни та декор будуть в єдиному кольорі, наприклад, у білому, то це візуально зробить коридор одним великим простором. Око не чіплятиметься за межі стін та стелі й коридор загалом буде виглядати просторим.

В якій колір пофарбувати коридор

Використовуйте декор

Декор завжди надає затишку та тепла будь-якому приміщенню, головне його правильно підібрати. Це можуть бути картини в єдиному стилі на стіні, квіти в горщиках на підлозі, гірлянди, текстиль. Компенсуйте відсутність сонячного світла теплими деталями декору.

Пофарбуйте двері у контрастний колір

Якщо у вас залишилися старі двері, з якими не шкода поекспериментувати, то пофарбуйте їх у якийсь контрастний колір. Нудний коридор відразу заграє іншими фарбами, якщо в ньому з'являться яскраві сині або зелені двері.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали, які предмети інтер'єру роблять кухню застарілою. Ці 4 прийоми краще не використовувати у 2023 році.