Вінки, підсвічники та гніздечка: трендовий літній декор для інтер'єру 2023 (ФОТО)

Дизайн та інтер'єр
Дарія Кириленко

Дарія Кириленко

Редактор стрічки новин

Затишна і домашня атмосфера робиться не лише гарними ремонтами, новими меблями чи текстилем. Статуетки та інші прикраси, які вішають на стіну, двері, або ж ставлять на полицю — невід'ємний компонент кожного дому. Раніше ми писали про модні декоративні подушки , а тепер розкажемо, як літні дизайнерські поробки зроблять ваш дім ексклюзивним та модним.

Трендові елементи літнього декору оселі — це декоративні вінки, підсвічники та гніздечка. Такі прикраси можна придбати у магазині, або ж зробити самостійно. Для цього вам знадобляться гарячий клей, природні матеріали, штучні квіти, статуетки та інші аксесуари, які вам до вподоби.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Не виходять із моди сезонні вінки. Їх можна чіпляти на стіну або двері. Літній вінок може бути оздоблений штучними квітами і комахами, а може містити в собі сюжетну лінію, що нагадуватиме літній затишок.

Вінки, підсвічники та гніздечка: трендовий літній декор для інтер'єру 2023 (ФОТО) - фото №1
Вінки, підсвічники та гніздечка: трендовий літній декор для інтер'єру 2023 (ФОТО) - фото №2

Не меншу популярність цього літа завоювали гніздечка. Це — прикраси, сплетені із штучних матеріалів, або лози, які імітують гніздо птаха. Така прикраса вважається оберегом оселі, якщо в неї покласти пару птахів і пташеня, які будуть асоціюватися із вашою сім'єю.

Вінки, підсвічники та гніздечка: трендовий літній декор для інтер'єру 2023 (ФОТО) - фото №12
Вінки, підсвічники та гніздечка: трендовий літній декор для інтер'єру 2023 (ФОТО) - фото №13
Для романтичної вечері знадобляться свічки. Вони можуть бути розміщені у дизайнерських підсвічниках. Такі вироби можна робити зі зрізу дерева, кори або іншої цікавої поверхні. Оздоблювати підсвічник можна будь-чим, що нагадує вам літо.  Наприклад, розмістіть штучну хвою, лісові ягоди, квіти і пташку. А ще можна імітувати частинку моря. Використайте пісок, частину тканини — як лежак, мушлі та інші аксесуари. Літнє взуття і морську зірку можна зліпити із повітряного пластиліну, який швидко засихає, зберігаючи форму і колір на довгі роки. Ну а міні-парасольку від сонця можна придбати готову, чи зняти із морозива у кафе.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як довершити інтер'єр за допомогою дзеркал . Дизайнери показали варіанти, які візуально збільшать простір і відображатимуть більше світла.

Фото: Pinterest