Тест на креативність: яку тварину ви побачили першою? (ФОТО)

Тест на креативність: яку тварину ви побачили першою? (ФОТО)

Ми підготували для вас цікавий психологічний тест, який всього за секунду допоможе визначити, чи креативна ви людина. Пройти його дуже легко - варто лише кинути погляд на картинку нижче й перевірити значення тварини, яку ви побачили першою. Є тільки одне правило: не задумуйтесь, а просто оберіть і зафіксуйте тварину (чи тварин), які з’явилися перед вашими очима!

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video
Тест на креативність: яку тварину ви побачили першою? (ФОТО) - фото №1

Отже, яку тварину ви побачили: качку чи кролика? А, можливо, ви встигли помітити обох? 

Експерти кажуть, що мозок креативної людини за долю секунди зафіксує обох тварин, швидко перемкнувши увагу з першого об’єкта на інший. Мовляв, якщо ви можете побачити одну тварину і швидко перемкнутися на іншу, це демонструє вашу здатність дивитися на речі під іншим кутом. Ви дійсно винахідлива та оригінальна особистість! 

Читати такожШвидкий ТЕСТ на IQ: спробуйте знайти трьох сов за 20 секунд (ФОТО)

Якщо ж ви бачите тільки одну з цих двох тварин і не можете роздивитися іншу навіть протягом кількох секунд, ви не дуже креативні. Скоріше всього, ви часто заходите у глухий кут і не знаєте, як ефективно вирішувати проблеми. 

До речі, автор цієї оптичної ілюзії достеменно невідомий. Вперше вона була опублікована у 1892 році в німецькому журналі гумору і сатири під назвою Fliegende Blätter. Пізніше нею зацікавились і психологи.

Читати такожТЕСТ: Визначте свій психологічний вік

Раніше ми розповідали, як визначити, ким ви були у минулому житті. Розібратися з цим також допоможе тест у картинці. Вам просто потрібно обрати один із шести представлених варіантів - ваш вибір сам про все розкаже.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини