Як за розміром руки дізнатися про характер людини: ТЕСТ

Як за розміром руки дізнатися про характер людини: ТЕСТ

Ми вже розповідали, що завдяки різним нескладним тестам про людину можна дізнатися багато цікавого. Наприклад, за тим, яка геометрична фігура їй подобається, можна легко визначити, як людина ставиться до роботи і наскільки професійно буде її виконувати. 

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Тепер же пропонуємо вам іншого роду тест. Виявляється, за розміром руки можна також дізнатися багато цікавого про характер тієї чи іншої особи. Для цього достатньо виміряти довжину кисті (від ліктя до початку долоні) й зіставити отриманий результат із фото нижче, інформує coma.in.ua.

Читати такожЧи вмієте ви пробачати? ТЕСТ на уразливість

Як за розміром руки дізнатися про характер людини: ТЕСТ - фото №1

Маленькі руки

Ті, хто не зміг дотягнутися від ліктя до долоні - справжні авантюристи. Ці люди обожнюють все нове і готові ризикнути заради результату й гострих відчуттів. Вони жити не можуть без ризику та адреналіну. Зазвичай люди з маленькими руками багато подорожують й ненавидять сидіти на одному місці. 

Дрібні перемоги їм не цікаві: саме про цих людей говорять “пан або пропав”. Дуже часто вони наступають на одні і ті ж граблі, адже правильні висновки їм даються досить складно. Час від часу їх “накриває”: вони страждають від браку уваги й намагаються всіляко її привертати, а оскільки емоції - їхнє все, то готові у будь-яку мить кидатись в бій і будуть сперечатися до останнього, доводячи свою правоту. До речі, зі спірних ситуацій вони переважно виходять переможцями.

Читати такожТЕСТ: Що ховається під вашим уявленням про щастя?

Великі руки

У цьому випадку йдеться про перфекціоністів. Такі люди схильні проводити багато часу за рутинною роботою, доводячи все до ідеалу. Легко впораються зі складною занудною задачею і при цьому навіть не втомляться. Вміють знаходити вихід зі складних ситуацій, монотонно перебираючи та прораховуючи усі можливі варіанти. Можете бути певні: людина з великими руками зробить роботу максимально якісно, навіть якщо ніхто не буде перевіряти результат.

Дуже ранимі й можуть легко засмутитися навіть через дрібницю. Часто ставлять інтереси своїх близьких, та й просто знайомих, вище за свої. У результаті - втомлюються значно сильніше, ніж могли б, якби начхали на всіх навколо й опікувалися лише власними справами. Найгірше те, що ці люди й самі про це знають, але вдіяти з цим нічого не можуть - рівень їхньої емпатії просто зашкалює.

Читати такожМетелик чи книга: ТЕСТ-ілюзія підкаже, що треба швидше змінити в житті

Нагадаємо, раніше ми ділилися цікавою оптичною ілюзією, яка може розказати про нюанси вашого характеру. Зокрема, те, які ключові риси характеру формують вашу особистість.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини