Нову "Міс Україна" тепер обираєте ви! Як проголосувати за фаворитку конкурсу краси

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Цьогоріч організатори конкурсу "Міс Україна" змінили регламент та запропонували обрати переможниць безпосередньо користувачам Мережі. Нову представницю нашої країни на міжнародній арені Miss World 2023 визначатимуть шляхом глядацького голосування, тому аби підтримати учасниць необов'язково входити до переліку членів журі.

Раніше ми детально розповідали, хто з українських красунь дійшов до фіналу конкурсу "Міс Україна" 2023. А тепер пропонуємо вам зробити свій вибір та проголосувати за фаворитку. Як це зробити — детальніше на HOCHU.ua!

Голосування за переможницю конкурсу "Міс Україна": як зробити свій вибір

Related video

На сайті конкурсу організатори відкрили голосування, яке триватиме два тижні. Таким чином обиратимуть трьох переможниць — "Міс Україна", "Міс інтернешнл" та "Міс земля". Віцеміс стане учасниця, яка посіла друге місце у голосуванні за титул.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Аби проголосувати за своїх фавориток, достатньо зайти на офіційний сайт конкурсу та серед анкет учасниць обрати переможниць для кожної з номінацій. Після того необхідно натиснути "проголосувати" та авторизуватися за номером телефону, або через Telegram.

Зазначимо, що усього в фіналі змагається 25 учасниць з різних куточків України. Серед них, наприклад, є професійна танцівниця, яка знімалася в кліпах Макса Барських, Наді Дорофєєвої, TVORCHI, Насті Каменських та інших артистів. Ще однією учасницею є модель, участь якої, до слова, викликає багато запитань, адже зовсім нещодавно вона рекламувала російський бренд та брала участь у зйомках у москві.

Нову "Міс Україна" тепер обираєте ви! Як проголосувати за фаворитку конкурсу краси - фото №1
Нову "Міс Україна" тепер обираєте ви! Як проголосувати за фаворитку конкурсу краси - фото №2
Нову "Міс Україна" тепер обираєте ви! Як проголосувати за фаворитку конкурсу краси - фото №3
Нову "Міс Україна" тепер обираєте ви! Як проголосувати за фаворитку конкурсу краси - фото №4
Нову "Міс Україна" тепер обираєте ви! Як проголосувати за фаворитку конкурсу краси - фото №5
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше відразу 6 учасниць "Міс Всесвіт"  звинуватили організаторів у домаганнях . Такий великий скандал із залученням правоохоронних органів розгорівся в Індонезії.