Пов'язані не тільки з росією, а й ескортом: учасниці конкурсу "Міс Україна" з ганьбою потрапили в скандал

Пов'язані не тільки з росією, а й ескортом: учасниці конкурсу "Міс Україна" з ганьбою потрапили в скандал

Минулими вихідними ми розповідали, що одна з учасниць конкурсу "Міс Україна" 2023 Валентина Бурбело співпрацює з російським брендом і не так давно була в Москві. Однак виявилося, вона не єдина учасниця, яка явно не гідна представляти Україну на міжнародній арені Miss World 2023. 

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Так, навколо конкурсу "Міс Україна" розгорівся серйозний скандал. А все тому, що комік Андрій Лузан помітив, ганебні факти з біографій учасниць цього року. На своїй сторінці в Instagram розмістив публікацію, в якій закликав бойкотувати конкурс, оскільки для цього є резонні причини.

Зокрема Андрій Лузан "пройшовся" по 25-річній учасниці Оксані Магері. Комік дізнався, що живучи в Об'єднаних Арабських Еміратах, модель часто ходить до закладу російського ресторатора, який є палким шанувальником диктатора путіна. Крім того, сама Оксана більш ніж пов'язана з країною-агресором, адже раніше вона жила в Москві та брала участь у конкурсі краси "Майбутнє росії".

Читати такожНову "Міс Україна" тепер обираєте ви! Як проголосувати за фаворитку конкурсу краси

Пов'язані не тільки з росією, а й ескортом: учасниці конкурсу "Міс Україна" з ганьбою потрапили в скандал - фото №1

Фото: instagram.com/luzannnn

Пов'язані не тільки з росією, а й ескортом: учасниці конкурсу "Міс Україна" з ганьбою потрапили в скандал - фото №2

Фото: instagram.com/luzannnn

Пов'язані не тільки з росією, а й ескортом: учасниці конкурсу "Міс Україна" з ганьбою потрапили в скандал - фото №3

Фото: instagram.com/luzannnn

Пов'язані не тільки з росією, а й ескортом: учасниці конкурсу "Міс Україна" з ганьбою потрапили в скандал - фото №4

Фото: instagram.com/luzannnn

Чимало запитань в Андрія з'явилося і до інших учасниць. За його інформацією, 23-річна Катерина Чувашова досі є фанаткою російських пісень, а її батько - співробітник ФСБ, який був заарештований за злив позицій ЗСУ. Анкету моделі, до речі, вже видалили в соцмережах "Міс Україна". А ось модель Ірина Піляєва супроводжувала московського ресторатора Олександра Орлова. Він, до речі, до 2022 року був співвласником конкурсу краси, а зовсім недавно учасниця відпочивала на його яхті на острові Капрі.

Пов'язані не тільки з росією, а й ескортом: учасниці конкурсу "Міс Україна" з ганьбою потрапили в скандал - фото №5

Фото: instagram.com/luzannnn

Однак що далі заходило подібне розслідування, то більше шокуючої інформації "спливало". Крім того, що оргкомітет конкурсу повністю проігнорував зв'язок багатьох учасниць з Росією, багато хто з них займався ескортом.

До речі, одна з передплатниць Андрія розповіла, що не всі з них роблять це за своєю ініціативою. Багатьох із них організатори запрошують на закритий захід із чоловіками, де дівчата знаходять собі спонсорів, а якщо моделі відмовляються - їх дискваліфікують із конкурсу.

Цей конкурс не має права на існування. Крім підвищення прайсу за погодинну оплату дівчата супроводжують спонсорів конкурсу і вдень, і вночі, якщо хочуть отримати титул. Один зі спонсорів до 22-го року був російський ресторатор Орлов.
Це тільки частина інформації про учасниць. Багато хто з них, зі слів колег у модельних агенціях, відвідує тусовки російських олігархів у Куршавелі як ескортниці,

- зазначив Андрій Лузан.

Пов'язані не тільки з росією, а й ескортом: учасниці конкурсу "Міс Україна" з ганьбою потрапили в скандал - фото №6

Фото: instagram.com/luzannnn

Пов'язані не тільки з росією, а й ескортом: учасниці конкурсу "Міс Україна" з ганьбою потрапили в скандал - фото №7

Фото: instagram.com/luzannnn

Пов'язані не тільки з росією, а й ескортом: учасниці конкурсу "Міс Україна" з ганьбою потрапили в скандал - фото №8

Фото: instagram.com/luzannnn

До слова, після такого скандалу одна з претенденток на перемогу в конкурсі відмовилася від участі. На своїй сторінці в Instagram Поліна Сурай заявила, що однією з головних умов участі в конкурсі є те, що дівчата не повинні бути пов'язані з країною-агресором. Однак, як виявилося, багато хто з них проігнорував це. Зі свого боку Поліна всього лише хотіла втілити в реальність свою дитячу мрію, тому погодилася на участь. Але, після такого резонансу вирішила самостійно відмовитися від неї.

Пов'язані не тільки з росією, а й ескортом: учасниці конкурсу "Міс Україна" з ганьбою потрапили в скандал - фото №9

Читати такожВікторія Апанасенко передала корону "Міс Україна Всесвіт", але переможницю вже встигли розкритикувати (ФОТО)

Зазначимо, організатори "Міс Україна" все ж відреагували на скандал, що розгорівся. Однак вчинили досить дивно, перекинувши всю відповідальність на фіналісток конкурсу.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини