Страшна вульгарність: колишній дворецький королівської сімʼї розповів, як пити чай, щоб не осоромитись

Рецепти
Марія Дума

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

Ми розповідали, як готувати просту та смачну фрітату на сковороді. Цей рецепт італійський, але повільно переносимось до Великої Британії з її традиційними чаюваннями. Свого часу Меган Маркл перед знайомством з королевою Єлизаветою брала уроки з чайного етикету. Пообідній чай — головний гастрономічний ритуал британської монаршої сімʼї, правила якого є незламними століттями, і Меган про це знала.

Колишній дворецький Ґрант Ґарольд вказав на головні помилки, яких можуть припускатися люди на королівському чаюванні. Про них розповіли на порталі SHUBA .

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Перше правило стосується розмішування напою в чашці. У жодному разі не можна рухати ложкою по колу та створювати шум. Рухи ложкою слід відтворювати за схемою “вперед-назад”, а сам напій має охолонути до комфортної температури для пиття.

Друге правило стосується пальців долоні, коли ви підносите чашку до рота. Пальці тримайте разом і не виставляйте вперед мізинець. Це не просто поганий тон, а навіть вульгарність.

Третє — це скони (традиційні булочки) до чаю. Їх не можна розламувати руками, лише розрізати. І цим же ножем слід намазувати на булочку масло та джем. Кількість останніх — непринципова.

І, нарешті, кількість чашок чаю під час королівського чаювання. Правильним вважається дві чашки. Більше — перебір.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Тепер ви знаєте, як пити чай, щоб не осоромитись. Також ми розповідали, навіщо вчені радять сипати сіль на морозиво.