"Історія Гір": Hutsul Planet презентували трисерійну казку про гуцулів (ВІДЕО)

"Історія Гір": Hutsul Planet презентували трисерійну казку про гуцулів (ВІДЕО)

Hutsul Planet випустили трисерійну казку про гуцулів. Швдише дивіться — у нашому матеріалі! 

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

"Історія Гір" (Story Of The Mountains) — це три анімаційні епізоди про гуцулів та Гуцульщину. Створений аніматорами із Коломиї, із Hutsul Art Production, міні-мульт-серіал — унікальний культурний продукт, який зміксував різні жанри: музику, анімацію, драматургію, театральне мистецтво.    

У прадавні часи, коли ще не було ні неба, ні землі… Бог створив Вогняне Колесо і гуцулів. Сказав їм: крутіть Сонце безконечним арканом і передавайте той дар з покоління у покоління: від батька — до сина.

— так розпочинається "Історія Гір" і червоною ниткою через усю розповідь проходить тема сили зв’язку поколінь, збереження традицій і любові до рідного краю. 

"Історія Гір": Hutsul Planet презентували трисерійну казку про гуцулів (ВІДЕО) - фото №1

Протягом квітня-травня проект Hutsul Planet презентував під власну музику у мережі три анімаційні серії — "Аркан", "Ой зацвіли фіалочки" та "Дзеркало життя". Менше, ніж за місяць, ці епізоди сумарно зібрали мільйон переглядів.

Відтак прем’єра "Історія Гір" — це об’єднана однією казкою унікальна легенда Карпат — про гуцула Василечка із "Аркана", гуцулку Насточку із "Ой зацвіли фіалочки" та їхнє весілля із "Дзеркала життя". 

"Історія Гір": Hutsul Planet презентували трисерійну казку про гуцулів (ВІДЕО) - фото №2

Режисер-аніматор "Історії Гір" — Олег Турянський, художник-постановник — Ярослав Вандерер. Текстову частину проекту створила письменниця та журналіст зі Львова Марічка Крижанівська, а голосом казки став відомий коломийський актор Богдан Базилевич. Саундпродюсер — Ярослав Івасюк. Дизайн бренду Hutsul Planet — Ярослав Шкрібляк. 

Подивитися казку "Історія Гір" (Story Of The Mountains) від Hutsul Planet можна тут: 

Нагадаємо, що Hutsul Planet — номер один гуцульський проект у світі, мета якого берегти і транслювати гуцульську культуру на Україну та світ. В музиці Hutsul Planet наче оживають образи із легендарного фільму Сергія Параджанова "Тіні забутих предків". Утім, Hutsul Planet — це не тільки про музику. Це масштабний культурологічний проект, діяльність якого поширюється на підтримку різних проявів гуцульської ідентичності.  

Засновник та автор ідеї Hutsul Planet — Михайло Балух. На початку квітня проект випустив свій перший альбом "Музика Гір" (The Music Of The Mountains). А на 4 червня заплановано реліз другої збірки — "Весняні Думи". Зараз проект співпрацює з відомим українським продюсером Юрієм Нікітіним.  

Не пропустіть: історики запустили інтерактивний проект про кримінальні історії австрійського Львова.

Фото: прес-служба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости