Замість червоної доріжки прогулянка містом: відбулася церемонія відкриття 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю (ВІДЕО)

Замість червоної доріжки прогулянка містом: відбулася церемонія відкриття 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю (ВІДЕО)

Учора, 25 вересня, стартував 11-ий Одеський міжнародний кінофестиваль. Читайте в нашому матеріалі, як пройшла онлайн-церемонія відкриття ОМКФ цьогоріч.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Related video

Вперше церемонія відкриття пройшла в онлайн-форматі. За традицією ведучими стали Яніна Соколова та Олег Панюта. Фестиваль відкрився атмосферним відео. Гуляючи Одесою разом із ведучими, глядачі поринули в кінематографічну красу міста. Про це повідомлється на офіційному сайті ОМКФ.

Режисеркою нового формату відкриття ОМКФ, який став гібридом фільму і церемонії, виступила Тоня Ноябрьова — лауреатка Національного конкурсу 9-го Одеського кінофестивалю.

Ведучі завітали до всіх видатних місць Одеси. Вони побачили: Оперний театр, Приморський бульвар, Пам'ятник герцогу де Рішельє, Потьомкінські сходи, Воронцовський маяк, вулиця Буніна. Ідучи одеськими вуличками, Яніна та Олег зустрічали творців ОМКФ і не втрачали можливості взяти в них інтерв’ю.

Яніна Соколова та Олег Панюта на відкритті 11-го ОМКФ

Щороку кінофестиваль змінюється і трансформується, і 2020-й не став винятком. Обставини, що не залежали від нас, змусили шукати нові шляхи та форми проведення ОМКФ. Тож цьогоріч фестиваль відбувається у незвичному, інноваційному онлайн-форматі. 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль вперше відбуватиметься у такому форматі — і ми сприймаємо це як нову можливість. Адже, попри будь-що, кінематограф, насамперед має бути побаченим,

— розповіла генеральна продюсерка ОМКФ Юлія Сінькевич.

Олег Панюта на відкритті 11-го ОМКФ

Біля Воронцовського маяка ведучі церемонії зустріли президента ОМКФ Вікторію Тігіпко, яка зізналася:

Сьогодні кіно переживає унікальний період — воно входить у дім до кожного глядача, аби попри все бути разом. На екрані свого планшета, телевізора або через проектор на великій стіні, в компанії друзів чи наодинці — якісне кіно ОМКФ завжди знайде свого глядача. 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль — вже не просто кіноподія на мапі Європи, а платформа для інтеграції прогресивних сервісів світової креативної індустрії. Це ком’юніті однодумців та симпатиків розумного кіно формату арт-мейнстрім, яких об’єднує особливий меседж ОМКФ — максимально якісний контент, який команда фестивалю щороку відбирає для кожного з вас.

Яніна Соколова та Олег Панюта на відкритті 11-го ОМКФ

Особливим сюрпризом для глядачів став ексклюзивний музичний номер джазового колективу з Одеси — Bedroom Music. Музиканти виконали кавер на пісню "Таємниця", відому у виконанні Леоніда Утьосова. Сучасне джазове аранжування створив Андрій Показ спеціально для Одеського кінофестивалю, а український переклад здійснив Олексій Коган.

Яніна Соколова на відкритті 11-го ОМКФ

Імена переможців стануть відомими під час церемонії закриття кінофестивалю, яка відбудеться 3 жовтня.

Пропонуємо переглянути повну трансляцію онлайн-церемонії.

Бажаємо учасникам успіху, а глядачам — цікавого перегляду!

Читать такжеДивитись усім: фільм "Шарлатан" закриє 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль

Фото: ОМКФ

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости