Як дізнатися про характер жінки за кольором її волосся: надзвичайно влучний опис!

Як дізнатися про характер жінки за кольором її волосся: надзвичайно влучний опис!

У суспільстві заведено думати, що жінка зі світлим волоссям більш м’яка та поступлива, тоді як темноволоса красуня видається більш незалежною і жорсткою. Такої думки притримуються і чоловіки, які теж часто звертають увагу на колір волосся своєї обраниці.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

А як же насправді від кольору волосся залежить характер жінки? про це розповідають “Патріоти України”. Автори статті запевняють, що ця характеристика надзвичайно точна.

Читати такожЯк за розміром руки дізнатися про характер людини: ТЕСТ

Блондинка

Світловолоса жінка дійсно трохи “м’якша” за інших. Зазвичай блондинки ніколи першими не полізуть у конфлікт і завжди старатимуться вирішити проблему у мирний спосіб. Вони добрі і поступливі, зовсім незлопам’ятні. Проте є й інша сторона медалі: білявки часто занадто пасивні і не готові боротися за своє до кінця. Вони нерішучі і воліють, щоб всі проблеми за них вирішив чоловік.

Руда

Як дізнатися про характер жінки за кольором її волосся: надзвичайно влучний опис! - фото №1

У власниці яскравого рудого волосся дуже весела вдача. Вона надзвичайно позитивна людина, до якої всі навколо тягнуться, в тому числі й чоловіки. Зазвичай це дуже вродливі дівчата, які самим тільки поглядом можуть звести чоловіка з розуму. Та з іншого боку, руденькі дівчата мають дуже гарячий темперамент, який часом лякає. Вона жити не може без пригод і завжди хоче свята. 

Русява

Такий колір волосся дарує своїй власниці м’якість та поміркованість. Ці дівчата дуже прості та відкриті, вони завжди щирі і не хочуть змін у житті - вони їх просто лякають. Відрізняються високими моральними принципами та готовністю до самопожертви. Їх високо цінують як рідні та близькі, так і колеги й просто знайомі.

Читати такожШвидкий ТЕСТ на IQ: спробуйте знайти трьох сов за 20 секунд (ФОТО)

Шатенка

Власниці такого кольору волосся не звикли дивитися на світ через рожеві окуляри. У них доволі твердий характер, з яким може бути складно змиритися чоловіку, який шукає собі поступливу дружину. Це раціоналістки та справжні прагматики. Зате саме такий склад характеру допомагає їм досягнути неабияких вершин у кар’єрі, та й загалом у житті. В особистому житті у шатенок також зазвичай усе чудово: вони вправно поєднують роботу та особисте, лишаючи навіть трохи вільного часу для себе.

Брюнетка

Як дізнатися про характер жінки за кольором її волосся: надзвичайно влучний опис! - фото №2

Найбільш цілеспрямовані дівчата, які завжди точно знають, чого хочуть. Їх нелегко збити з дороги і, крім того, обманути. Зазвичай брюнетки - це дуже холодні та егоцентричні натури, які спершу попіклуються про власне благополуччя і тільки тоді, можливо, запропонують свою допомогу іншим (точніше, “обраним”). Багато чоловіків бояться брюнеток і на те, як бачимо, є вагомі причини.

Читати такожКим ви були у минулому житті? ТЕСТ у картинці, на який треба всього хвилина

Раніше ми ділилися з вами дівочим психологічним тестом із косметикою. Вибравши всього один засіб з власної косметички, ви зможете дізнатися про себе багато цікавого.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини