"Будь ласка, вибачте мені": Моргенштерн вже "перевзувся" і знову хоче співати для росіян

Новини шоубізнесу
Богдана Карц

Богдана Карц

Головна редакторка

Раніше популярний російський співак, який тепер на росії вважається іноагентом - Алішер Валєєв (Моргенштерн) - заявив, що в Америці йому не дуже подобається. Мовляв, менталітет не той і хочеться співати для своїх. Тобто для росіян. Докладніше про різке “перевзування” репера, який крутить роман з відомою українською акторкою-зрадницею, розповідаємо у цьому матеріалі.

Днями епатажний співак, який торік засудив військову агресію росії проти України і який, однак, включений до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України, випустив нове відео на своєму youtube-каналі. У 17-хвилинному ролику репер переповідав “сумні та смішні історії про роботу з американським артистом”. 

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Відео надзвичайно матюкливе (що цілком в стилі Моргенштерна). Однак цікаво зовсім не це: серед іншого, з вуст російського співака, який зараз знаходиться зовсім не на болотах, прозвучала теза про те, працювати на американський ринок виявилось не так вже й круто і він би хотів знову дарувати свої пісні російським слухачам.

Я просто навіть не знаю, чи хочу я працювати взагалі на цей ринок [США - ред.] з такими от стосунками людськими. Неприємно. От навіть, яким би не був наш шоубізнес на*уй, наш - російський, як би він не брикався і не знаходився у стані зародка, там все одно є людяність якась. (...) Будь ласка, вибачте мені, я більше не буду намагатися на Америку - я хочу знову робити пісні для наших людей з душею, - заявляє Моргенштерн.

Далі він зізнався, що плекає надію, що час своєї еміграції ще не втратив зв’язок з “душевними” росіянами. Однак, схоже, після повернення до рф Алішер вже не буде займатися репом, бо давно хоче спробувати себе “в чомусь цікавенькому”. 

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

А щодо, власне, повернення в росію фізично, а не тільки в музичні чарти, то такий варіант Моргенштерн теж не відкидає:

Одного разу, можливо, якось я і повернусь в росію.

"Будь ласка, вибачте мені": Моргенштерн вже "перевзувся" і знову хоче співати для росіян - фото №1

Додамо, що 8 грудня 2019 року, виступаючи в Одесі (це був день жалоби за загиблими внаслідок пожежі в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, яка сталася 4 грудня і забрала життя 16 осіб), він висміяв траур, заявивши: "Щодо трауру… Безумовно сталася х*йня. Але для кого цей траур? Для чого він? Для тих, хто помер? Їм по*бати, вони померли (...)". А 28 квітня 2021 року рішенням Мінкульту за поданням СБУ репер був включений до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України. В'їзд до України з того часу йому заборонений. Також Алішер - фігурант бази "Миротворець".

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

аніше ми розповідали, що Олег Скрипка оскандалився виступом на фестивалі, який організувала росіянка “в ім’я миру”. Виступ був у Чорногорії нещодавно.